• İthalat ve İhracat Danışmanlığı: Royalty House dış ticaret ithalat ve ihracat danışmanlığı yaparak, markanızı uluslararası arenada temsil etmenize yardımcı oluyor.
  • Finansal Planlama ve Karlılık Yönetimi: İşletmeye giren ve çıkan para-fon akımlarının sistematik bir biçimde tahmini ve hesaplanmasını yapar ve fon giriş çıkışlarının önceden bir programa bağlarız. İşletmenin geleceğe yönelik hareket biçimini belirlemeyi amaçlarız.
  • Pazar Araştırması: Yurt dışı pazarlarla ilgili fırsat ve kısıtlamalar ile potansiyel müşterilerinizi belirliyor ve pazar araştırmasında işletmeye, her türlü imkândan yararlanarak hangi ülkelerin ürünü için potansiyel bir pazar oluşturabileceğini tespit ediyoruz.
  • Ürün Araştırması ve Tedarik: İhtiyacınız olan ürünleri sizin için sek törel bazda araştırıyor en uygun ve karlı seçenekleri size sunuyor ve seçiminize göre size ulaştırıyoruz.
  • Yönetim Danışmanlığı: Royalty House deneyimli ve bilgi birikimi olan uzmanlarıyla kamunun ihracat teşviki uygulamalarını, belge takibini ve dış ticaretteki yeni uygulamaları sizin adınıza takip ediyor. Yabancı yatırımcıların Türkiye’de yatırım sırasında karşılaşacakları sorunlar ve yapılması gerekenler konusunda da çok uluslu firmalara danışmanlık desteği veriyoruz.

Hemen Bize Danışın

Veya bizi arayın  +90 552 510 05 21 / +49 152 2950 4084